Ssanie oleju

Kuracja olejem słonecznikowym

Ssanie oleju to metoda oczyszczania organizmu z toksyn, której twórcą jest prof. Michał Tombak. Według prof. Tombaka wszystkie negatywne czynniki sprowadzają się do jednego – nasz organizm zaczyna gromadzić toksyny przy jednoczesnym zbyt powolnym ich wydalaniu. Dlatego powinniśmy wiedzieć, że oczyszczanie organizmu jest niezwykle istotne i zapobiega chorobom, niwelując ich przyczyny. Jednocześnie dzięki temu nasz organizm odzyskuje swoją odporność i na nowo z łatwością rozprawia się zarówno z drobnymi jak i poważniejszymi schorzeniami.

Jak wskazuje prof. Tombak płukanie ust olejem jest wskazane w leczeniu anemii, miażdżycy, zapalenia żył i innych chorób układu krwionośnego, a także egzemy, obrzęków, chorób przewodu pokarmowego (w tym wzdęć, zaparć, biegunek czy wrzodów), reumatyzmu, alergii, migreny, bólu głowy oraz wielu nowotworów. Niezwykle ważna jest więc higiena jamy ustnej, gdzie znajduje się wiele rodzajów bakterii (głównie gronkowców i paciorkowców), wirusów, pierwotniaków oraz grzybów z rodzaju Candida. Jama ustna bywa najczęściej pierwotnym źródłem zakażenia narządów wewnętrznych, a ssanie oleju słonecznikowego pomaga w zapobieganiu i leczeniu wszelkich chorób.

Opis metody:

  • Wlać do ust jedną łyżkę stołową oleju słonecznikowego.
  • Ssać olej (płukać usta) przez ok. 15-20 min. (aż przybierze on konsystencję "rzadkiego, białego mleczka").
  • W żadnym wypadku nie połykać.
  • Po zakończeniu ssania wypluć.
  • Wypłukać usta i/lub umyć zęby.

Zamów teraz

Zapisując się na listę zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności.

Skorzystaj z promocji

Dlaczego warto płukać usta olejem?

olej z ziaren słonecznika tłoczony na zimnoW ciągu 30 minut jamę ustną omywa 3 i 1/2-4 litra krwi. Olej roślinny dobrze absorbuje (wchłania) substancje. W przypadku kuracji, olej absorbuje substancje toksyczne, znajdujące się w organizmie.

A co najlepsze ta metoda jest prosta, bezbolesna i absolutnie nieszkodliwa.

Metodę tą można stosować dowolnie długo, dopóki nie odczujecie rześkości, energii, spokoju, nie powróci zdrowy sen i dobra pamięć. Kwestię, jak długo należy stosować ssanie oleju, każdy powinien rozstrzygnąć sam, biorąc pod uwagę stan własnego zdrowia. Ludzie zdrowi i dzieci mogą również stosować tę metodę w celach profilaktycznych przez 2 tygodnie. Najlepsze wyniki można osiągnąć, jeśli ta kuracja jest stosowana na co dzień w ciągu 1 do 6 miesięcy.

Jak płukać?

Rano na czczo lub wieczorem przed snem (po upływie 3-4 godzin od ostatniego posiłku) należy wziąć do ust nie więcej niż 1 stołową łyżkę oleju słonecznikowego tłoczonego na zimno i ssać jak cukierka, trzymając w przedniej części ust. Ssać należy lekko, bez wysiłku.

Olej z początku trochę zgęstnieje (podobnie jak majonez, potem stanie się płynny i biały. Oleju nie można połykać, ponieważ zawiera substancje, wywołujące wiele chorób.

Zamów teraz

Efekty kuracji olejem słonecznikowym:

  • ostre stany chorobowe mijają szybko – w ciągu 2-3 tygodni, chroniczne – w ciągu kilku miesięcy – do roku. Należy mieć na uwadze, że przy chorobach chronicznych (reumatyzm, artretyzm, zapalenie żył) w pierwszym tygodniu mogą wystąpić lekkie niedomagania, słabość itp. Zjawiska te występują przy osłabieniu ognisk choroby. Jest to normalne i należy to przetrzymać,
  • widocznym objawem pomyślnego przebiegu leczenia są: energia w ciele po przebudzeniu, lepszy apetyt, rześkość,
  • zanik nadżerki błony śluzowej w jamie ustnej i patologicznego nalotu na języku,
  • ustąpienie zmian chorobowych w jamie ustnej: zapalenia dziąseł, powiększenia migdałków, zapalenia zatok przynosowych i czołowych, oczodołów, w rejonie ucha środkowego, a także przysadki mózgowej,
  • poprawa przy takich chorobach jak: zapalenie żył, chroniczna anemii, paraliż, egzema, obrzęki, choroby żołądka, jelit, serca, układu krwionośnego, nowotworów, chorób stawów i wielu innych.

Zamów teraz

Skorzystaj z promocji

Zapisując się na listę zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności.