Obniżka! Olej z ziaren słonecznika tłoczony na zimno 1.00 l Zobacz większe

Olej z ziaren słonecznika tłoczony na zimno 1.00 l

OS1l

Nowy produkt

Olej z ziaren słonecznika, zimnotłoczony, niefiltrowany, naturalnie mętny.

Idealny do kuracji olejem słonecznikowym.

Cena detaliczna:

Promocja: 59,90 zł z VAT

Cena regularna: 95,80 zł z VAT

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Olej słonecznikowy to olej o jasnożółtej barwie i delikatnym zapachu pestek słonecznika. Wyróżnia go najwyższa zawartość witaminy E, wspomagająca układ odpornościowy oraz neutralizująca wolne rodniki, przyczyniające się do procesów starzenia się skóry.

Olej słonecznikowy zawiera również wielokrotnie nienasycone kwasy tłuszczowe, które korzystnie działają na pracę układu krążenia, wspomagają pracę serca, przeciwdziałają miażdżycy oraz obniżają tzw. zły cholesterol LDL.

Olej słonecznikowy stosowany jest głównie do przyrządzania sałatek, surówek oraz potraw gotowanych. Ze względu na wysoką zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych, nie nadaje się do długie smażenia czy pieczenia.Olej słonecznikowy zyskał na popularności szczególnie dzięki odkryciu jego fascynujących właściwości odkażających, leczniczych, przeciwzapalnych oraz profilaktycznych – kluczem jest tu tzw. ssanie oleju.

Jest pyszny i zdrowy. Polecamy!

Zamówienia

Aby zamówić nasze oleje skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktu, poprzez email: kontakt@zdroweoleje.pl lub telefonicznie: 604 580 168. Warunki realizacji zamówień

Produkty powiązane